Отдых и туризм во всех странах мира

Мы Telegram! Подписаться на канал и получайте новости турбиза свежие!

 

Петиція про запровадження податкових канікул для підприємств сфери послуг через коронавірус початок та економічної кризи

 

Запровадити податкові канікули через пандемію коронавірусу початок та світової економічної кризи для підприємств сфера діяльності, які найбільше постраждають даних від подій, а саме:

— виїзний туризм ta-Тедди їзний (туроператори, турагенти, DMC, засоби розміщення (готелі тощо);

— сфера культури та спорт (музеї, театри, виставки, стадіони);

— виставкові центри; — розваг;

— тощо.

Обмеження запроваджені Кабінетом Міністрів, органами місцевого самоврядування також и заяви окремих осіб та ЗМІ без відповідних противаг матимуть негативні наслідки для стабільності економіки (я в том числе курсы валют), в то же время обов слід запровадити приходите підтримки бізнесу для стримування негативного впливу. Ie, в частности, важливо, адже деякі иди та рекомендації можуть призводити до призупинення операційної діяльності підприємств.

У разі доцільності скликати РНБО із цього питання, а також розглянути питання офіційного визнання на рівні країни цих подій та заходів форс-мажорними обставинами (ie значно спросить юридичне вирішення питань есть зв із выступы Як України, так i в інших країн-партнерів).

Підписати

 

 

 

 

Справка туристическое агентство: все турпрофи — профессиональный и качественный сервис, поддержка профилей туркомпаний в социальных сетях Мастерlike! оставьте приложение, и наша команда будет делать в интернете, красиво!

 

 

 


Добавить комментарий

Видео по теме

Страны

Your browser doesn't support canvas.