Отдых и туризм во всех странах мира

Мы Telegram! Подписаться на канал и получайте новости турбиза свежие!

 

 

Потому что відомостями туроператора Join UP!, станом на 16 березня 2020 року кордоном для знаходиться 14 220 осіб, які придбали турпакети через туроператора Join UP!.

Ми розуміємо, якою непростою для багатьох наших туристів є ситуація, коли неможливо вчасно повернутися додому. Хочемо запевнити всіх, що ми знаємо skin pro z i, который робимо все можливе, Аби якомога швидше i безпечніше повернути до усіх Украины.

Ми продовжуємо шукати рішення для кожи турист

Ситуація, що склалася у зв із поширенням епідемії коронавірусу, вплинула на всі світові компанії, на туристичні i авіаційні чи не найбільше. Ли Як туроператора знаходимося у постійному пошуку рішень, які допоможуть удобства полегшити перебування наших туристів за кордоном, когда до повернення додому. Для цього ми перебуваємо на постійному зв із нас закордонними партнеров i Крок за кроком вирішуємо кожну проблему постає як i перед нами наши туристы. Ми шукаємо можливості продовжити перебування в готелях, яких это відпочивали туристи, або допомагаємо знайти Нове житло, когда до евакуації. Ми також подовжили терміни медичного страхування відпочивальників

Туристи, які перебувають у Єгипті

Сразу Єгипті перебуває 12 452 наши туристи. Наразі ie дві категорії человек:

  • туристи, различия відпочинок вже або закінчився Будды перерваний дочасно через необхідність повернутися;
  • туристи, які на цей час перебувають в готелях, зачинених карантин – Reef Oasis Beach Resort 5* ta Sentido Reef Oasis Senses Resort 5* есть, в Шарм-эль-Шейх, та Desert Rose Resort 5* есть Хургаді.

Повернення в Україну туристів розпочнеться вже 17 березня. Ми плануємо завершити процесс евакуації 3-4 дні, очень сподіваємося, що вже до кінця тижня v вдома будет.

827 туристів, які на цей момент перебувають у готелях, зачинених ли карантин просимо залишатися на зв z турагентами для отримання від них актуальної інформації відносно зворотних рейсів, оскільки Ми тримаємо им z постійний зв. Орієнтовно евакуація цих людей відбуватиметься на цьому тижні. Для вивезення цих туристів будуть виконані спеціальні рейси у співпраці z МОЗ Украины, на літаку будуть присутні лікарі-епідеміологи и також наявні експрес-тести для перевірки пасажирів.

Туристи, які перебувають в інших країнах

Окрім Єгипту, 1768 наших туристів перебувають сразу інших країнах – на Шрі-Ланці, Кіпрі, Мальдівах качестве, ОАЕ, Таїланді, Індонезії тощо. На превеликий жаль, я зв із тимчасовим закриттям Україною авіасполучення z 17 березня 2020, да можемо власними силами повернути цих туристів додому так швидко, Як хотілося б.

Для евакуації цих людей наразі розробляється план дій для участю авіакомпаній i компетентних державних інституцій: Міністерства закордонних ref Украины, Мінінфраструктури України, Державного агентства України z туризму та курортів. Хочемо нагадати про важливість тримати зв z является турагентами i готельними гідами, а також із консульськими услуги країни вашого перебування.

Як залишатися на зв в очікуванні евакуації

  • Сторінка у фейсбуці я на сайте туроператора

Должен немедленно публікуємо всі інформацію на нашому сайті у розділі «Важливо», а також в нашій сторінці у фейсбуці. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на цих ресурсов, потреби он, звертайтеся для уточненнями до свого турагент. Відсутність інформації щодо якихось питань означає, що ми працюємо над ними я повідомимо одразу, щойно матимемо конкретне рішення.

  • Електронна система друзей

Закликаємо українців, які перебувають за кордоном, зареєструватися у створеній МЗС України електронній системі мой друг. Ie допоможе державі координувати повернення українських громадян посольствам и та консульствам Украины — підтримувати z с вами зв.

  • В Анн-Арбор газете, во время, когда вы могли бы подумать,-чати

Украина мандрівники створили тематичні газета ann arbor, во время, когда вы могли бы подумать,-чати и в різних країнах, підписавшись на які v зможете слідкувати за новинами також и узгоджувати свої дії и поверненню в Україну z іншими туристов у вашій країні перебування. Ось деякі им z:

Австрія

он. Балі (Індонезія)

Шрі-Ланка

Таїланд

Тенерифе

Єгипет

Туреччина

ОАЕ

Чехія

Індія

Кіпр

Ми щиро поділяємо почуття i співчуваємо всім, кого ця сложная ситуація захопила вдалині від дому. Хочемо e, раз запевнити, що ми робимо все vid нас залежне, Аби пришвидшити процесс вашого повернення. Нам прикро, що вам реализовать чекати та хвилюватися. Будь ласка, бережіть себе, Я будьте здорові.

 

Джерело

 

 

 

Справка туристическое агентство: все турпрофи — профессиональный и качественный сервис, поддержка профилей туркомпаний в социальных сетях Мастерlike! оставьте приложение, и наша команда будет делать в интернете, красиво!

 

 

 


Добавить комментарий

Видео по теме

Страны

Your browser doesn't support canvas.